Kariéra - ODBORNÝ PREDAJCA

Pozícia: Odborný predajca v novom showroome Koratex

Požiadavky:
SŠ vzdelanie, VŠ výhodou,
Prax v oblasti predaja interiérového vybavenia,
MS Office (Word, Excel),
Obchodný duch, proklientská orientácia, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť,
AJ výhodou

Náplň práce:
- Odborné poradenstvo a predaj koncovým zákazníkom, architektom, designérom
- Príprava cenových ponúk
- Spracovanie objednávok
- Koordinácia zakázky od vypracovania cenovej ponuky až po realizáciu zákazky

Platové ohodnotenie: 1000 € brutto, po skončení skúšobnej lehoty participácia na bonusovom systéme

Miesto výkonu práce: Koratex a.s., New living center, Rožňavská 5303/4, 821 04 Bratislava

Prac. doba:
pondelok - piatok ( 9.00-18.00 h.), výhľadovo 9.00-19.00 h.
sobota: 9.00-13.00 h., výhľadovo 10.00-15.00 h.

Životopisy so súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na koratex@koratex.sk.

Text súhlasu so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Koratex a.s. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.