Kusové koberce Osta a nové dizajny 2016

Kusové koberce Osta sa prezentujú novinkami v kolekciách Meisense, Vintage, Luxury a Classics s veľkým výberom dizajnov a farieb, vlnené alebo z umelých vlákien.

Koberce Belize sú skutočne jedinečné  vo vzájomných kompozíciách farieb a vzorov. Zachytávajú umenie tradičného tkania s antickými prvkami. V kvalite Belize so vznešeným dizajnom a textúrou sa spája história s eleganciou. Séria kobercov Djobie je klasická, ale nie staromódna. Djobie sú líniovo koncipované v klasických vzoroch, teplých a intenzívnych farbách a so vzhľadom ručne viazaných kobercov. Dekoratívne Djobie kusové koberce s tradičným perzským vzorom sú nadčasové.

V kolekcii kobercov Kashqai je zjednotená škála nádherných tónov a etnických vzorov vďaka bohatej palete teplých farieb.

Línia série Lana je mäkká, elegantná a veľmi jemná, v kombinácii vlny a polyesteru sú perfektné pre každý interiér.

Unikátne, lesklé a perlové koberce – je výstižný opis série Perla. Koberce sú na dotyk jemné s modernými vzormi a s hodvábnym vzhľadom.

Kolekcia Piazzo spája vintage s trendovým vzhľadom. Piazzo kusové koberce s praným a vyblednutým efektom sú v pôvabných farebných tónoch a vzoroch.