Novinky

BerryAlloc kolekcie inšpirované prírodou

Veľký výber

Nové kolekcie laminátových podláh BerryAlloc sa prezentujú veľkým výberom a rôznymi možnosťami formátov dosiek, dekorov a povrchových štruktúr. Môžete si vybrať napríklad extra dlhé alebo extra široké dosky z kolekcií Eternity Long, Glorious (Glorious Luxe, Glorious XL), alebo podlahy so vzorom rybia kosť (Chateau) alebo extra úzke dosky so vzhľadom klasických parkiet (Finesse a Glorious Small).

Pocit ako pri dreve

Laminátové podlahy BerryAlloc sú inšpirované prírodou a zušľachtené rôznymi povrchovými štruktúrami, ako sú hlboká štruktúra, reálna štruktúra dreva, štruktúra dreva, lesk a štruktúra kameňa.

Hlboká štruktúra

Hlbokú povrchovú štruktúru, ktorá zdôrazňuje prirodzené vlastnosti dreva, majú nové dekory - Canyon a Cracked XL.

Reálna štruktúra dreva

Reálna štruktúra dreva a nepravidelné vzorovanie je pri dekoroch B&W, Charm, Gyant XL, Java, Jazz XXL, Spirit, Texas.

Štruktúra dreva

Povrchová štruktúra dreva je jemná a hladká a poskytuje optimálny základ pre vzhľad dreva v sériách Smart 7, Smart 8 a Smart 8 V4, od svetlých odtieňov po tmavé farby dekorov.

Lesk

Zušľachtené lesklé podlahy s pôsobivou estetikou sa prezentujú v tmavých dekoroch - Merbau Brown, Teak Brown a Wengé Brown.

Štruktúra kameňa

Dizajny so štruktúrou kameňa, Stone a Retro Chic ponúkajú autentický vzhľad a dokonale zodpovedajú prírodnej štruktúre.

Vodeodolné

BerryAlloc Ocean a Eternity sú s úpravou Hydroplus odolné voči vode a vlhkosti. Sú navrhnuté podľa najnovších trendov v dizajnoch dreva a kameňa a s rôznymi povrchovými štruktúrami.

Canyon_Natural_RSH

Wohnung_Holzbalken_weiss

Merbau_Brown

Cracked_XL_Brown

Retro_Chic_Blue_Grey

Stone_Grey

Crush_Brown_Natural

Texas_Brown

Wenge_Brown

Späť