Dyhované podlahy hardened wood Bjelin

Podlahy hardened wood od Bjelin sú vybavené patentovanou technológiou Woodura®, ktorú vyvinula jej sesterská spoločnosť Välinge Innovation. Kombinácia povrchovej technológie Woodura®, drevného jadra Välinge Compositek, odolného voči vlhkosti a nepriepustného zámkového systému 5G® Dry zaručuje, že tieto podlahy sú mimoriadne pevné a odolné.

Podlahy hardened wood sú vhodné do obytných aj komerčných priestorov a sú k dostupné aj vo formátoch veľkých a širokých dosiek, ktoré vytvárajú pocit priestoru a luxusu. V kombinácii s výberom farieb ovplyvnených škandinávskym štýlom sú podlahy vhodné do moderných aj klasických interiérov.

Nepriepustný systém uzamykania podlahy 5G® Dry zabezpečuje rýchlu, jednoduchú a odolnú inštaláciu, pričom vodotesné spoje zabraňujú presakovaniu vody a chránia podklad. Dosky sa jednoducho zakliknú bez použitia klincov alebo lepidla.

Inovatívna povrchová technológia podláh Woodura® zabezpečuje optimálne využitie drevnej suroviny. Použitím tenkých vrstiev dreva namiesto hrubých dosiek sa zvyšuje výťažnosť výrobku na meter kubický dreva a odpad sa recykluje na drevný prášok, ktorý sa potom používa v procese Woodura®.

Hardened wood podlahy Woodura® sú vyrobené zo 100 % reálneho európskeho dreva s certifikátom FSC. Je známe, že drevené podlahy zlepšujú kvalitu vnútorného prostredia tým, že minimalizujú hromadenie prachu; podlahy Woodura® ľahko sa čistia a udržiavajú. Drevo je prírodný zdroj, ktorý do interiéru vnáša pocit tepla a spojenia s prírodou a podporuje pocit harmónie a pohody. Okrem je povrch podlahy príjemný pre chôdzu.

Kolekcia hardened wood Woodura® je ideálnou voľbou pre komerčné priestory s vysokou intenzitou prevádzky, nakoľko ponúka výnimočnú odolnosť a dlhú životnosť. Vyrobená z prvotriednej suroviny s certifikátom FSC, ktorá pochádza zo zodpovedne obhospodarovaných európskych lesov, zaručuje kvalitu aj záväzok k environmentálnej udržateľnosti.

Vlastnosti podláh hardened wood Woodura®

Dyhované podlahy hardened wood Woodura® sú trikrát pevnejšie ako tradičné drevené podlahy.

Patentovaná povrchová technológia zároveň zaručuje vyššiu odolnosť voči prehĺbeniu a vode.

Uzamykacia technológia 5G® Dry Floor Locking zabezpečuje rýchlu a odolnú inštaláciu s vodotesnými spojmi, ktoré zabraňujú presakovaniu vody cez spoje a poškodeniu podkladu.

Drevené jadro Välinge Compositek odolné voči vlhkosti je kľúčovým komponentom a prispieva k odolnosti podlahy.

K dispozícii v rôznych farebných prevedeniach/dekoroch, triedeniach a povrchových úpravách;
Pro matt lakované, kartáčované lakované a tvrdý voskový olej

Podlahy s povrchovou úpravou Pro matt lakované sú ideálne do komerčných priestorov s vyššou intenzitou prevádzky.

Rôzne formáty dosiek, od malých a stredných rozmerov až po luxusné XL a XXL, ktoré vyhovujú viacerým prostrediam a navodzujú rôznu atmosféru.