Moderné nafukovacie haly

V spolupráci so slovenským výrobcom samonosných nafukovacích hál spoločnosťou Tilea ponúkame ekonomicky výhodné a rýchle riešenie pre výstavbu nových športových hál novej generácie. Obstarávacia cena tvorí približne 30% z ceny pevnej haly. Tieto nafukovacie haly s izolačnou vrstvou vzduchu sú vyrobené z najmodernejších materiálov vyrobených švajčiarskou spoločnosťou Serge Ferrari.

Máte nevyužitý pozemok určený pre šport?

Nevyužité školské areály alebo iné voľné plochy určené na šport dokážeme využiť na celoročnú prevádzku pre všetkých športovcov. Na spevnenú plochu vieme v priebehu pár týždňov dodať najnovšiu generáciu samonosných nafukovacích hál vrátane kompletného vybavenia (šatne, tribúny, športové príslušenstvo) a športového povrchu.

Vhodný športový povrch sa určí na základe plánovaného využitia športovej haly. Hala môže byť určená pre rôzne športy, ako tenis, futbal, hokej, alebo multišportové využitie. Ponúkame špičkové špecializované športové podlahy vhodné pre vrcholové súťaže, ako aj viacúčelové, univerzálne športové povrchy na tréningové a rekreačné využitie.

Nafukovacie haly - Vysoké rohy

Vysoké rohy - lepšia hra

V mnohých bežných halách nie je možné kopať rohové kopy. V prípade tenisu sa zase nedá primerane využiť celá hracia plocha.

Konštrukcia hál TILEA umožňuje dosiahnuť výšku 7m nad bránkou a 9m nad bránkoviskom. Rohové kopy sú úplne normálne, žiadne narážanie tenisovou raketou do stien haly a prakticky celá plocha haly je využiteľná.

Nafukovacie haly - Izolácia

Lepšie izolačné vlastnosti

Haly TILEA nekondenzujú vodu – žiadne kvapkanie vody na hráča, ako v starých halách. Termálne mosty sú brané veľmi vážne: úchytky svetiel, napríklad, neriešime kovovými nosníkmi, ale navarenými plastovými držiakmi.

Vnútorný lem haly sa dá založiť pod umelý povrch, čím vzniká dokonalejšia izolácia.

Nafukovacie haly - Ventilácia

Spoľahlivé ventilačné a výhrevné systémy

Do veľkých hál dávame viac ventilačných jednotiek, aby sa úplne zamedzilo situácii, kedy v prípade poruchy hala kolabuje.

Napríklad veľká futbalová hala je vybavená tromi hlavnými, tromi záložnými ventilátory a samostatnými generátormi elektrického prúdu.

Všetko je riadené pokročilým inteligentným systémom.

Nafukovacie haly - Membrány

Mimoriadne silné membrány

V našich halách používame najmodernejšie a mimoriadne pevné membrány. Opláštenie je tak spoľahlivé, dobre izoluje teplo, neplesnivie a odpudzuje nečistoty.

Je to dané ako materiálom samotným, tak špeciálnym poťahom, ktorý volíme podľa potreby v danom projekte.

Kontaktujte nás