Autentická vinylová podlaha Expona Domestic

Vaša nová podlaha musí byť krásna, ale tiež ľahko udržiavateľná, praktická, tichá, autentická, robustná, trvanlivá, kreatívna, pohodlná...v skratke povedané: EXPONA DOMESTIC. EXPONA DOMESTIC je vysoko kvalitná design vinylová podlaha v tvare dlaždíc a lamiel. S 15 vzormi kameňa a 35 vzormi dreva vám ponúka autentické dekory pre každý vkus a štýl. Inovatívne techniky tlače a realistická razba na povrchu prinášajú fascinujúce živé designy.

TRVANLIVÁ: Robustný povrch je odolný a podlaha je vďaka nemu trvale krásna. Vinylové podlahy EXPONA DOMESTIC je tak možné použiť i v miestnostiach využívaných intenzívne – a pri chôdzi navyše tieto podlahy pôsobia veľmi príjemne a sú tiché.

JEDNODUCHÁ: Z dôvodu nízkej montážnej výšky (2.0 mm) sú podlahy EXPONA DOMESTIC mimoriadne vhodné pre renováciu i pre pokládku na podlahové kúrenie. Vďaka polyuretanovej úprave je podlaha, za predpokladu správnej údržby, trvalo chránená a veľmi ľahko sa udržuje.

ODOLNÁ: Vinylové podlahy EXPONA DOMESTIC sú odolné proti vlhkosti a nečistotám, Vďaka svojim vlastnostiam je ich možné teda bez problémov položiť v kúpeľni i v kuchyni.