Luxusné drevené podlahy Listone Giordano

Listone Giordano je synonymom značky pre luxusnú drevenú podlahu s tradíciou.  Postavenie značky na trhu bolo budované dlhé roky a je umocnené prácou všetkých, ktorí sa na výrobe tohto produktu podieľajú. Kolekcie drevených parkiet dávajú priestor fantázii a sú ideálne na doplnenie a zdôraznenie tradičného i moderného prostredia. Je to jedinečný produkt pre každého, kto oceňuje krásu a dokonalosť.  

Listone Giordano Atelier

K dispozícii sú výtvory, ktoré viac ako všetky ostatné reprezentujú autentický vzťah k pôvodu a rozvíjajú produkty na základe osobitého spojenia. Kolekcia Atelier Listone Giordano prišla k životu v srdci Umbrie, uprostred hôr, ktoré vždy fascinovali a inšpirovali spisovateľov a umelcov.

Miesto, kde sa tradičné umenie spracovania dreva stretáva s pokrokovou technológiou. Táto synergia revolucionizuje koncept výroby drevených podláh. Tu je situovaná tradičná, remeselná technika s pokrokovým obsahom. Tradičné remeselné zručnosti sú použité pre výrobu state-of-the-art výrobkov, čo je úplne nový spôsob interpretácie pre drevené podlahy.  Dub ako naozajstná klasika  inšpiruje kolekciu, ktorá je klasikom medzi drevenými podlahami..

Využívaním prírodných produktov a ošetrení sa stáva tento produkt bezpečný  pre zdravie a šetrný k životnému prostrediu. Vybrané suroviny pochádzajú z udržateľných ,obhospodarovaných a certifikovaných európskych lesov.