Nové kolekcie kusových kobercov Brink & Campman 20/21

Holandská výrobná spoločnosť Brink & Campman ponúka vysoko kvalitné koberce od roku 1897. Kombinácia viac ako 100 rokov skúseností, remeselného spracovania a nepretržitého vývoja produktov zabezpečuje Brink & Campman celosvetovo známe meno. Moderné koberce sa vyrábajú tradičnými remeselnými technikami, ako aj najnovšími všívacími technikami v závode B & C so sídlom v Lichtenvoorde v Holandsku. Každá séria kobercov má vlastné charakteristiky, špecifikácie a možnosti. Axminster tkané, všívané, ručne viazané, ručne tkané a potlačené sú techniky, s ktorými Brink & Campman pracuje.

Nové kolekcie Brink & Campman 20/21 sú harmonické a zároveň navrhnuté tak, aby sprostredkovali silný výraz a dojem. Nové kolekcie – Arabiska, Divina, Grain, Tumble, Young sú vyrobené v závode B & C v Holandsku. Použité sú prírodné materiály, tkané do luxusnej textúry alebo vzorované výrazným a zároveň elegantným spôsobom.

Arabiska
Ručne vyrobená kvalita v čistej vlne, v rôznych vzoroch a v trendových dizajnoch, vyrobená v Indii.

Divina
Kolekcia Twinset je dostupná v jednoduchej verzii v prevedení strih alebo uzlík, alebo ako dizajn: urban, frame, skyline v kombinácii strihaného a uzlíkového vlasu. Všívané koberce Twinset sú vyrobené z materiálu vlna tencel, rozšírené o novú sériu Divine v pruhovanom dizajne a v stupnici farieb.

Tumble & Grain
Ručne tkané štruktúry s jemným remeselným vzhľadom a v rafinovaných neutrálnych farbách. Flatweave štruktúra s pohodlnou textúrou z čistej vlny, súčasný moderný vzhľad a atmosféra.

Young
Séria vyrobená v závode B & C v Holandsku. Zmes rôznych priadzí vytvára hravý a jedinečný vzhľad. Nekonečné farebné možnosti všívanej vlnenej kolekcie v rôznych rozmeroch a tvaroch.