TILO PRÉMIOVÉ VINYLOVÉ PODLAHY

Tilo predstavuje nové kolekcie vinylových podláh v dizajnoch od živých drevín po chladné a elegantné kovy a kamenné vzory.

Nechajte sa inšpirovať Tilo kolekciami v širokej škále dekorov, formátov a povrchových štruktúr.

Vinylové kolekcie so vzhľadom drevenej podlahy, s prasklinami a uzlami sú štruktúrované, s reliéfnym povrchom, kartáčované, alebo hobľované.

Favorito séria zachytáva krásu dreva v svojej rozmanitosti. Je svetlá alebo tmavá, živá alebo rustikálna. Imitácie drevín ako javor, dub, gaštan a orech zahŕňajú autentickú kresbu a s 0.3 mm hrúbkou vrstvy sú Favorito podlahy odolné.

Oblasť využitia Robusta je takmer neobmedzená: obytné priestory, kancelárie, hotely. Skosená hrana na všetkých štyroch stranách zdôrazňuje tvar dosky a zdôrazňuje autentickosť povrchu.

Vybraný dizajn dreva v Novo kolekcii sa stretáva so súčasným trendom, či už to je antický vzhľad alebo diskrétne pastelové odtiene.

Dlhá doska vytvára dojem priestoru a slobody. Tilo Grando séria to sú mimoriadne formáty a dvanásť vybraných dekorov od svetlých po tmavé. Kartáčovaný povrch a skosené hrany zdôrazňujúce každú dosku a poskytujú ešte prirodzenejší vzhľad podlahy. Séria Grando je špecificky odolná a ľahko sa inštaluje vďaka simpleFix systému.

Elita vinylových podláh je Elito kolekcia: drevený dizajn s Tilo Alpin triedením sú prirodzené a kartáčovanie a skosené všetky 4 hrany zvýrazňujú autentický vzhľad. Tilo Elito je elegantná a mimoriadne odolná vďaka svojej spevnenej 0.55 mm vrstve.

Podlahy v kamenných vzoroch a dlaždicovom formáte s vysokým stupňom odolnosti predstavuje Eleganto. Tento produktový rad zahŕňa dizajny kameňa a kovu a je dostupný vo vlnovej (bridlicovej) a pieskovej (jednoduchej) povrchovej štruktúre.

Vinylové podlahy ponúkajú neobmedzené možnosti a sú veľmi všestranné. Sú odolný, teplé na dotyk, hygienické a ľahké na udržiavanie.