Vysoko kvalitné matrace Simmons s patentovanou technológiou

Spoločnosť Simmons pôsobí ako vynálezca matraca so systémom taštičkových pružín vo svojom odbore už od roku 1929. Všetky európske matrace Simmons sa vyrábajú vo Francúzsku podľa prísnych noriem kvality. Simmons matrace ponúkajú vysoko kvalitný komfort spánku a dlhú životnosť. Okrem toho Simmons neustále pracuje na zdokonaľovaní svojich matracov a na trh uviedol niekoľko technologických inovácií:
No-Flip®: Pri striedaní ročných období nie je potrebné otáčať – matrac sa dokonale prispôsobí prevládajúcej klíme.
Duetto®: Dvojité taštičkové pružinové jadro ešte lepšie vyrovnáva tlak; pre dokonalú anatomickú podporu tela.
Fullsoft®: Patentovaná technológia pružinového jadra umožňuje vysoko kvalitný komfort ležania.
Sensoft®: Pružiny sú vyrobené z vysoko kvalitnej ocele pre zaistenie odolnosti.
Simmons pocket spring system
V matraci so systémom taštičkových pružín obsahuje každá pružina priedušné hypoalergénne vrecko. Pružiny sú na boku zvarené vo viacerých bodoch a reagujú nezávisle od seba na hmotnosť a tlak. Preto sa matrac Simmons presne prispôsobí kontúram vášho tela. Podporuje vás len tam, kde je to potrebné, a poddá sa, keď je vystavený tlaku – bez ohľadu na to, akú polohu spánku preferujete. Matrace so systémom pružinového jadra sú vo všeobecnosti dobre prevzdušnené a veľmi odolné.
Matrace klimatizované a prevzdušnené v každom ročnom období
Sensory sú matrace prémiovej značky Beautyrest® by Simmons. Vďaka inovatívnemu systému No-Flip®-System nie je potrebné otáčať matrac pri striedaní ročných období. Horná strana funguje ako prirodzená klimatizácia, zatiaľ čo spodná strana je pokrytá inovatívnou tkaninou 3D Tript'Air. To umožňuje automatické odvetrávanie matraca, ako aj reguláciu teploty čo prispieva k zdravšiemu nočnému spánku.
Beautyrest® Sensory - vyvinuté fyzioterapeutmi
Matrace Beautyrest® Sensory boli vyvinuté v spolupráci s Francúzskou federáciou masérov a fyzioterapeutov a zaručujú vysoký komfort spánku: Špičková pružina „Sensoft® Evolution“ sa prispôsobí každému tvaru tela a ponúka progresívnu podporu v závislosti od vynaloženého tlaku. Vďaka tejto špičkovej technológii vzduch optimálne cirkuluje, pričom teplota zostáva na stabilnej úrovni. Matrace Beautyrest® Sensory sú hygienické s antibakteriálnou výplňou a sú dostupné v 2 rôznych stupňoch tvrdosti
Beautyrest® Black - exkluzívna technológia a prírodné materiály
Elegantná séria matracov Beautyrest® Black je vyrobená z patentovaných taštičkových pružín a z prírodných materiálov (latex, vlna) exkluzívnou technológiou Blacksoft®. Kombinuje Sensoft Evolution® a pružiny „triple coil“ Black Soft®, ponúka vysokú úroveň pohodlia a zónovanie s individuálnym komfortom pre každú časť tela. Optimálne rozložené pružiny zaisťujú presnú oporu v konkrétnych bodoch tela a zaručujú ideálnu podporu a držanie chrbtice.
Komfort ako v luxusnom hoteli
Matrace Beautyrest® by Simmons sú zastúpené v hotelovom priemysle a sú súčasťou vybavenia postelí v 80% medzinárodných hotelových reťazcov: Hilton, Mercure, Hyatt, Mariott, Four Seasons, The Peninsula, Shangri-La Hotels and Resorts, InterContinental Hotels Group, Michel Reybier, Louvre Hotels Group ai.

Postele Simmons
V porfóliu Simmons sú aj postele v štýlových dizajnoch posteľových čiel a sortiment posteľových základní s taštičkovými pružinami a drevenými lamelami. Výber posteľovej základne je zásadný, tvorí tretinu podpory a pohodlia postele. Postele Simmons spájajú najpokročilejšie technológie, materiály najvyššej kvality a starostlivé remeselné spracovanie. Všetky produkty Simmons sú 100% vyrobené vo Francúzsku.